Serwis amortyzatorów,
naprawa i tuning

Firma  jest oficjalnym dystrybutorem marki KYB, YSS Suspension  w Polsce w dywizjach OFF ROAD, Supermoto . Dostarczamy i budujemy układy zawieszenia do motocykli,  UTV, Quadów i pojazdów specjalnych. Oferujemy pełną gamę amortyzatorów dla WSZYSTKICH pojazdów z pełnym wsparciem  więc jeśli jest coś, co nie jest objęte standardowym asortymentem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możemy to zaprojektować i zbudować na zamówienie.

Oprócz zawieszenia firmy KYB, YSS Suspension nasz wyszkolony zespół może również serwisować amortyzatory: Öhlins, WP, Reiger Suspension, ZF Sachs Race Engineering Products, Showa, FOX, Marzocchi,  RockShox, . Możemy zaoferować wsparcie warsztatowe dla prawie wszystkich marek i typów zawieszeń, nie wahaj się zadzwonić do nas.

 Tech Suspension Serwisuje, naprawia i dostraja zawieszenie dla dziesiątek klientów każdego roku. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy dokładnie, co robić i kiedy to zrobić, aby zapewnić jak Ci jak najlepszą obsługę.

Serwis zawieszenia: Co dla Ciebie robimy

Z biegiem czasu struktura oleju w amortyzatorach i widelcach ulega zniszczeniu. Zużyty olej wpływa na działanie zaworów, powodując słabe tłumienie i smarowanie. Ponadto uszczelki zużywają się z czasem i stają się słabe lub uszkodzone, co prowadzi do zanieczyszczenia oleju, wycieku lub zmniejszenia ciśnienia gazu.

Typowa usługa obejmuje:

  •      Demontaż i przegląd
  •      Nowe tuleje i uszczelki ślizgowe
  •      W razie potrzeby wymiana części
  •      Ponowny montaż przy użyciu najwyższej jakości olejów
  •      Ładowanie azotu

 

Możemy również skorygować ustawienia amortyzatorów do innej lub najnowszej specyfikacji.

Tuning zawieszenia

Zestrojone zawieszenie to spersonalizowane zawieszenie. Możemy dostroić zawieszenie Twojego Motocykla, UTV, Quada lub roweru, aby uzyskać pożądane rezultaty, niezależnie od tego, czy chodzi o osiągi, czy komfort.

Bezpieczeństwo jest dla nas standardem, ale nie ma czegoś takiego jak „standardowa regulacja” z zeszytu! Zadzwoń do nas dzisiaj, a poświęcimy trochę czasu, aby dowiedzieć się, czego chcesz, jak jeździsz i dlaczego nie jesteś zadowolony z obecnego ustawienia.